Zdaleka jste ještě neviděli všechno!

Konzervativcům přístup zakázán

   Čím vás dnes chci okouzlit? Samozřejmě něčím, co vás nutně nadchne!

Všelijaké objevy a novoty, výsledky výzkumů a studií v oblasti našeho tělesného a duševního blaha mě vždycky velice zaujmou. A vás? Sice samy o sobě do tajemství vesmíru moc nespadají, ale jejich odezvy a dopady na nás už snad ano, vždyť samotné naše tělo je takový jeden tajemný minivesmír. 

A protože často ne tak docela věřím každému tvrzení, vrhám se pak coby pokusný králík, abych si je ověřila sama na sobě. Vše samozřejmě nelze, ale aspoň ty, které odpovídají mým potřebám.

Myslím, že je zbytečné dodávat, že mě přitahují výdobytky týkající se především alternativní léčby. Chemii se pokud možno vyhýbám. :-P

A tak si představte! Nadchla jsem se pro inovační textil, zcela nový vynález přispívající ke zlepšení celkem široké škály nejrůznějších patologií a poruch, které vám hnedle uvedu. Jde především o ty nejrozšířenější. Tedy ty „ne tak závažné“. Nechci samozřejmě zlehčovat např. takovou artritidu,  silné bolesti nejrůznějšího původu nebo zažívací potíže, ale míním tím to, že se nejedná o rakovinu, Parkinsona nebo další degenerativní nemoci.

Už vidím, jak se ironicky ušklibujete, když vám řeknu, že  vám k tomu nabídnu výrobky ze speciální látky, které zmírňují bolení a nastolují rovnováhu našeho organismu bez použití nanočástic a navíc při 100% přírodním procesu. Tak se neculte, protože už je to tak!

zcela nový přístup k uzdravování

Textilie můžete uplatnit celou řadou způsobů. Je z nich vyrobeno oblečení a nejrůznější doplňky a pomůcky (vyjmenované níže) zaměřené na jednotlivé části našeho těla, působící, jak už jsem zmínila, na bolesti, na buněčnou regeneraci a na hromadu dalších poruch (uzříte vzápětí). Jsou obohaceny směsí aktivních minerálů vytěžených z oceánů, které mají vliv na vodní molekuly tvořící hlavní složku obsaženou ve všem živém.

Dvě ženy…

Na tomto objevu pracovaly dvě švýcarské výzkumnice už léta, testy byly prováděny a potvrzeny v laboratoři, s výrobou textilu obsahujícího aktivní minerály začaly teprve před dvěma lety.

Napínám vás, že? Chcete už konečně zvědět, co je to za zázrak? Uzdravující látka, to zní dost utopicky, ne? Jenže pokrok nezastavíš!
Neodcházejte teď skepticky od četby, přišli byste o podstatné a možná o příležitost zbavit se některých svých bolestí, stresu, depresí nebo jiných neduhů.

Jejich technologie spočívá v synergii určitých aktivních minerálů integrovaných do vláken látky. Vlákna jsou buď z polyesteru, nebo polyesteru kombinovaného s bavlnou. Do čistě přírodních vláken se směs zatím nepodařilo infiltrovat.

Původ minerálů je vápencový, pochází z ulit mořských živočichů, kteří existovali už před 180 miliony let a jsou vyloveny z velkých hloubek. Tyto fosilní minerály vysílají slabé resonanční pole vibrující v optimální biokompatibilní frekvenci velmi podobné frekvencím studánkové vody a frekvenci vody v našich tělesných bunňkách!

artróza, rány, bolesti v krku

Někdy si s obdivem říkám, čím vším se lidi nezabývají a co vše neobjeví a připadám si jak bezvýznamnej pidižvík. Vy ne? Škoda, že nemám vlohy pro výzkum.

Tak dál. Při kontaktu s touto minerální rezonancí se voda z vodovodu nebo voda obsažená v našem organismu dynamizuje a nabude ideálních biologických vlastností.

Čili i když k nám pronikají např. nezdravé paprsky, vlnění nebo jiné rušivé vlivy typu Wifi svými nekompatibilními frekvencemi (kterých se jen tak nezbavíme), naše oblečení nebo voda, kterou pijeme z karafy, dynamizovaná tímto způsobem, nám vrátí správnou frekvenci a pomůže jim odolávat.

Zde tedy ty dosud prokázané účinky:

 • protistresové, uklidňující, uvolňující
 • proti bolestem, protizánětlivé (klouby, svaly),
 • na revmatismy
 • na trávící systém
 • člověk se cítí vyrovnaný, lépe se soustředí
 • umocňuje biologické látkové výměny v našem těle
 • přispívá k fyziologické rovnováze
 • zlepšuje spánek
 • optimizuje pooperační stavy – rychlejší a bezbolestné uzdravování
 • vylučuje toxiny
 • snižuje horečku (provedeny četné termografické testy)
 • působí na krevní oběh
 • na artrózu
 • posílení energie (testování na chiropraktikovi, který je po celý den namáhán fyzicky – po aplikaci látky není vyčerpán, uchovává si stále dostatek energie)
 • zkvalitňuje tělesné tekutiny a snižuje PH

  léčivý textil
 • účinkuje při natažení šlach a svalů
 • zmírňuje bolesti kyčlí
 • optimalizuje tělesné podmínky při braní léků
 • předmenstruační syndrom (existují k tomu kalhotky)
 • některé typy migrény (např. způsobené elektromagnetickým vlněním). Ne, že by k nám vlnění přestalo pronikat, ale při nošení trička nebo jiného kusu textilu z něj do nás vyzařují plnohodnotné vibrace, takže jsme na elektromagnetické vlny méně citliví. Jsme prostě celkově odolnější. Látka nás chrání a pomáhá nám udržet stabilitu
 • ulevuje při artritidě, ale k jejímu vyléčení je třeba dlouhodobé používání
 • to samé platí pro chronické nemoci
 • při osteonekróze ulevuje od bolestí kostí
 • má rovněž eliminační a drénující účinky (u někoho častější návštěvy WC)
 • při endometrióze ulevuje od bolesti (dosud testováno pouze na jedné osobě)
 • pomáhá při spánkové apnoi
 • ovlivňuje pozitivně kvalitu vody, restrukturuje její molekuly, které pak vytvářejí skupiny

Naopak:

 • dosud nebyly žádné pozitivní ohlasy při zánětech sedacího nervu
 • záleží na jejich příčině, ale při většině migrén vliv textilie nepozorujeme 
 • stejně tak u alergií, pokud nejsou známy jejich podněty

Četná svědectví ze strany uživatelů vám potvrdí mnohostranné účinky této terapie, i když spousta jich ještě ani objevena nebyla.

Svědectví:
Patricia B.

Podstoupila jsem operaci menisku (roztržení a luxaci menisku zablokovaného v kloubu). Použila jsem hned po operaci nákolenku z této textilie a nejen že jsem mohla okamžitě chodit, ale nepotřebovala jsem ani rehabilitační cvičení. Dala jsem se dohromady v neuvěřitelně krátké době. Zpočátku jsem byla dost skeptická, sundala jsem si nákolenku, abych viděla, jestli se dostaví bolest. Byla tu v okamžiku tupá a neúprosná. Nasadila jsem si ji tedy znovu a bolest hned ustoupila!

Johana K.
Prodělala jsem laparoskopickou intervenci, u které bylo zapotřebí použít určitý plyn, který zůstává v těle ještě po operaci a může způsobovat velké bolesti především v ramenou. Položila jsem si tedy hned po návratu na svůj pokoj na hrudník tričko z minerální látky. Nejenže jsem nepocítila žádné bolesti, ale velice rychle jsem se zotavila. Je mi 83 let a tričko teď pravidelně nosím. Mohu konstatovat opravdové celkové zlepšení organismu.

artróza, rany, bolesti v krku

Catherine B.
Měla jsem naprogramovanou operaci karpálního tunelu… ale od chvíle, kdy nosím minerální manžetu na zápěstí, nemám už žádné bolesti. Dávám si ho každou noc a operace byla odsunuta …na nikdy!

Christine L.
Můj čihuahua měl už několik týdnů nateklé oko. Rozhodla jsem se vyzkoušet obojek z minerální látky. V pátek odpoledne jsme mu ho připnula, v sobou ráno bylo oko naprosto splasklé a v normálním stavu! Fantastický výrobek!
Všechny děkovací dopisy se svědectvím zde nelze uvádět, denně jich přibývá hromada.

…dvě výzkumnice

Došli jste až sem? Trpělivost růže přináší! Konečně se dozvíte, kdo, co a jak.

Jedna z obou švýcarských výzkumnic je veterinářka, zaměřená na biorezonanci a veterinární chiropraxi převážně u koní a druhá specialistka na přírodní lékařství, manažerka tří farmakologických laboratoří orientovaných na homeopatii, esenční oleje a stopové prvky.

Na základě úspěchů s výsledky svých testů spolu založily firmu Wil life, mladou start-up aktivní v biomimetismu. Léta výzkumů přivedla dipl. veterinářku Katiu Roux k selekci převážně vápencových minerálů, které mají velmi pozoruhodné reakce při styku s vodou.

artróza, rány, uzdravující textil

Spolu s Patricií Bechaalany jsou vášnivými „novátorkami“ lidského i zvířecího zdraví, samy ohromené výsledky této nové technologie, která je úplnou revolucí v oblasti přírodního léčitelství a navíc neuvěřitelně jednoduchá.

Jejich devizou je přinášet lidem i zvířatům trpícím silnými, případně chronickými bolestmi řešení v podobě kvalitních produktů, jejichž používání je maximálně prosté. Četní terapeuti už používají tento materiál s překvapivě výbornými výsledky.

Budete-li si chtít coby jednotlivci vyzkoušet některý z následujících výrobků, najdete je na stránkách www.wil.life, uveďte kód Darja5 a dostanete na zboží 5% slevu.
Pro terapeuty po zadání kódu Darja7 je tu sleva 35% a při pravidelných objednávkách potom až 40%

Stejně tak specializované obchůdky, které nakupují ve větším množství, čeká ještě větší sleva, dle objemu objednávky.
Jejich stránky jsou přeloženy do třech jazyků. Pokud byste narazili na jazykovou bariéru, případně měli nějaké dotazy, neváhejte se na mě obrátit: d.favart@mujpohlednatajemstvivesmiru.cz

Vlastní zkušenosti

Pro sebe jsem hned po vyslechnutí konference o tomto vynálezu objednala šálu. A příležitost si ji otestovat na sebe nenechala čekat. Rozplácla jsem si totiž prst mezi dvěma koly rozřezaného kmene. Šílený! Počítala jsem andělíčky…1) Letěla jsem si ho teda honem zabalit do látky. Škubavá bolest ustoupila po pár vteřinách, zůstala jen ta od pohmožděniny, která se postupně mírnila a do asi 15 minut byla pryč. Na dotyk ale bolest dosud přetrvává. Vyzkoušela jsem i to, co paní v předchozím svědectví. Vytáhla jsem na chvíli prst z látky a škubavá bolest byla v cuku letu zpět.

2) Z neznámých důvodů mě začalo píchat v kyčelních kloubech. Obtočila jsem si šálu kolem boků a fakt, v minutě bylo píchání to tam.

3) Šála je dost dlouhá, takže na ní spím a omotávám si ji kolem pasu při sezení u PC. Jednak si zlepšuji vnitřní „pochody“,  neboli látkové výměny, jednak ulevuji bolestem bederní páteře. Po prvním jarním útoku na zahradu se docela nahlas ozvala, tak abych nezkostnatěla… :roll: Musím uznat, že po čtyřech hodinách dřepění nad plevelí se obvykle sotva ohnu, abych si bez hekání rozvázala tkaničky, ale teď, po zhruba jedné a půl hodině aplikace šály, si dám klidně kotrmelec.

4) Kromě toho moje vždy přes zimní období naběhlé omrzlinami a artritidou rozbolavělé prsty na ruce splaskly a nebolí. 
Zkuste si to a uvidíte.

Výrobky pro vás:
Tričko pro ženy i muže

Bederní pás
Šála – dlouhá
Nákolenka
Obinadlo na loket
Obinadlo na kotník
Obinadlo na zápěstí

Pás látky 8 x 100 cm
Čtverec látky 45 x 45 nebo 65 x 75 cm
Kryovesta
Keramická nádobka na vodu
Oblázek do bazénu
Chladivý obklad
Speciální obvaz na koleno, na rameno, na kyčel, na bederní oblast

Výrobky pro zvířata:
Obojek

Body pro psy různých velikostí
Podložka pro kočky nebo psy
Obinadlo na psí tlapku
Žrací misky
Letní, jarní/podzimní a zimní pokrývka pro koně
Obinadla s pěnogumou na nohy pro koně

uzdravování zvířat

Pár praktických poznámek:
Ke zkvalitnění vody lze používat minerálové oblázky. Lze je vložit např. do bazénů nebo jacuzzi, kde díky jim voda nebude zahnívat. Vodu na pití si zase můžete připravit v keramických vázách obsahujících minerály. Získáte tak živou vodu.

Všechny výrobky jsou prodyšné, nemusíte se bát, že se v nich zapotíte, nicméně látku můžete prát při 30 – 40°C, ale bez aviváže! Při častém používání vydrží kolem dvou let. Účinkuje i přes oděv, případně zvířecí srst…

Image associée

 

Darja Favart
Aktivně se zajímám o různé záhady života a vesmíru a nadšeně je předávám všem, kteří se mnou tuto vášeň sdílí. Jsem autorkou několika eBooků : Dejte svému tělu aspoň chvíli pohov , dále Zpoza zrcadla> , a ještě: A co tomu řekly vaše oči a dalších, které najdete na mých stránkách: Něco více se o mně dozvíte zde: >. Někdo z vás už někdy nakoukl za...?>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

 • O co, že do toho pořádně nevidíte!

  Neváhejte a začtěte se do mého eBooku, který vám jistojistě poskytne osvětlení a rady, jak si v dosavadním neuspokojivém partnerském vztahu vytvořit soulad a pohodu. Potýkáte se s otázkami proč se nám děje to a ono a proč si vlastně zdánlivě nerozumíte? Mám pro vás četné odpovědi, stáhněte si je zdarma.

 • Někdo z vás už někdy nakoukl za…?

  Mé odhalení toho, co vás čeká a nemine za hranicí viditelna vás může jen povzbudit, rozveselit a zpříjemnit vám pohled na tuhle nepopulární tématiku. Tak neváhejte a začtěte se, jsem si jistá, že vás uklidní, zbaví úzkosti a zodpoví spousty vašich otázek.

 • Budoucnost si vybíráme za plného vědomí

  !

 • Naši domácí mazlíčci se neztrácejí

  Chováte domácí mazlíčky a prožíváte velký smutek, když odejdou? Třeba se vám uleví po přečtení mého eBooku o naších vztazích a možnosti komunikace s nimi.

 • Záhada utajovaného vchodu pod Machu Picchu

  Když jsem před lety při své první návštěvě Peru procházela jeho nejznámějším archeologickým nalezištěm, netušila jsem, že se pode mnou nacházejí prostory obsahující všestranné bohatství...

 • Zajímá vás ještě?
 • Rubriky
 • Ahoj na Facebooku