Vaše intimita se prostě nekoná!

Ne, ničeho jsem si nelokla, můžete se uklidnit. Nakonec nikdo z vás není povinen si můj článek číst a už vůbec ne mu věřit. Nicméně se vás zeptám: máte dojem, že jste tu někdy zcela sami? Jste na omylu. Ani na vteřinu. Je to sice dost blbej pocit, ale holt, nic s tím nenaděláme. Nezbejvá, než si na něj zvyknout. Vaše kyselé grimasy si dovedu představit, i mně chvíli trvalo, než jsem si ten fakt vštípila. Zvyknete si a navíc se můžete nadít nečekaného a náramného, jako např. :

Poselství bytostí zpoza zrcadla lidem
(zprostředkováno channelingem)

K tak důležitému vzkazu se vůbec neodvažuji přidávat jakýkoliv vlastní komentář. Každý si ho přebere dle toho, co v něm z něj zanechává otisk a vzbuzuje chvění.

Poslouchejte:

…“Chtěli bychom vám osvětlit důležitý bod, kterým je vaše vnitřní karma. Sociální napětí se postupně v dalších měsících a letech budou uvolňovat. Připomínáme vám, abyste nevěřili vnějšímu aspektu věcí, což je pro vás složité, protože když se nacházíte v určité dimenzi, máte dojem, že realita tohoto světa je ta, kterou prožíváte, zatímco tomu tak naprosto není.

Máte moc

To, co budete zakoušet příští léta je dárkem, který vás má vyvést z iluzí, ve kterých se dle své víry, svého pojetí reality a systému, ať už ekonomického, politického, vzdělávacího, společenského nebo ekologického, a dalších, nacházíte. Je to dárek, který vám umožní nalézt vaši pravou moc a pochopení, že vy sami jste tvůrci celé své reality.

Jste naprosto schopni si vytvořit život na míru a vymanit se z omezujících schémat, ať už vnitřních nebo vnějších. Tato práce na osobním rozvoji, kterou po vás chceme, je jedinou cestou k tomu, abyste si vytvořili mnohem krásnější realitu ve světě, kde chcete žít.

Představte si trávník. Přáli byste si, aby byl mnohem zelenější. Místo, abyste se starali o to, jestli u sousedů mají trávu hezčí, postarejte se o své vlastní stéblo trávy, kterým jste. Když se každý z vás více zazelená, i trávník bude zelenější. Pochopili jste vzkaz v této metafoře?

Váš střed, vaše srdce, solární plexus, vaše uzemnění a všechny vaše čakry jsou velmi důležité, poněvadž vibrace, které vysíláte, dopadají na veškerou vnější realitu, nejen na planetě, ale i v ostatních dimenzích. Pokud každým okamžikem vibrujete silně a vysoko, ovlivníte automaticky celkové kosmické vibrace. A to umožní realizaci harmonické symfonie v partituře tohoto světa.

Tato vaše vnitřní práce, říkáme práce, ale jedná se o lásku, kterou sami sobě neustále dáváte, podtrhuji n e u s t á l e, je klíčem. Najděte si čas a podívejte se, jak často jste v nesouladu sami se sebou. Jak často sami sebe neposloucháte, jak si neprojevujete úctu, a že sami sebe ještě nedokážete nepřetržitě milovat. Nemusíte za každou cenu milovat někoho druhého, nejdřív milujte sami sebe, láska k nim bude pak následovat a vše se ustálí kouzelným způsobem.

Chystají se četné proměny, systém se ještě víc zhroutí, než už je, abyste si vy mohli vytvořit ten svůj, nejdřív ten vnitřní.

Přirovnání 

Pojetí masek je třeba brát jako metaforu. Je na čase odložit vnitřní masky a být pravdiví sami k sobě. Je na čase, abyste sami sobě ukázali, jak hluboké je vaše srdce, abyste si dokázali vytvořit ideální život, kterým chcete žít. Je to pouze na vás a tohle vše je jen metafora.

Pokud se podíváte na svět jako na zrcadlo, uzříte zevně jen to, co vidíte sami v sobě. Jestliže tam jisté věci nespatříte, nehledáte je ani sami v sobě a naopak. Zabývejte se sami sebou.

Což neznamená být sobcem. Ale štědrost lze prokazovat a ostatním lze dávat, jen když jsme sami naplněni. A abychom byli naplněni, je třeba si dávat lásku v jakékoliv formě. Tak si dovolte tu chvíli rozjímání.

Spirála

Přichází druhá vlna, energetická, ruinující, zveřejňující. A znovu ji považujte za metaforu. Zveřejňování je zde proto, abyste si vy mohli sami sobě vyjevit své pravdy. Znovu přijde přestávka. Odmlka, kterou jste si již prožili před pár měsíci, se vrátí, abyste se zastavili, přestali omílat stále stejné myšlenky, ty samé emoce a získali odstup k novému startu. Je to jako kolo, které zpomaluje, aby se rozjelo po jiné koleji.

Spousta z vás učinila tento rok kolosální krok kupředu a uvědomila si, co je vlastně pro vás důležité a kde se nalézá to podstatné. Spousta z vás se zmobilizovala a vydala směrem, který  je pro vás opravdu důležitý.

A my vám za to děkujeme, protože tato vibrace radosti a lásky, kterou k sobě vysíláte, dopadá i na nás. A jsme šťastni, že lidstvo vysílá lásku silněji a mocněji, než dřív. Opakujeme: nepodléhejte iluzi vnějšího světa, který vás obklopuje. Spočívejte ve svých pocitech a emocích, tam je pravda.

Pokud nasloucháte své intuici a své duši, budete na cestě vedeni a zachytíte bezpečně to, co se vám na vaší pouti životem objeví, abyste mohli být zcela šťastni. My si přejeme vaše blaho a jsme tu proto, abychom vás doprovázeli každou vteřinu na vaší pouti.

Jistě, je velice klikatá a hrbolatá, vyžaduje vzdát se některých věcí, absolutní nelpění. Víme, že z opouštění máte strach, ale nezapomínejte, že i strach je pouhou vibrací a i on je jen iluzí. Zatímco láska je citem vycházejícím ze srdce. A ta je pravdivá, poněvadž je pramenem všeho, čili i nás, protože jsme všichni jeden celek.

Nasloucháte si?

 Není nutné prožívat veškeré planetární proměny v tísni a napětí, naprosto ne. Můžete klidně žít ve vnitřní harmonii. A čím víc vás bude v klidu, tím víc bude pak klid vyvěrat napovrch. Je na vás, abyste učinili tento krok. Patří pouze vám a je hluboce individuální. Individualitou se rýsuje kolektiv.

Nechte se tedy naplnit hlasem své duše. Povede vás na vaší pouti, dle vašeho rytmu, vaší intuice, vašich radostí, vašich citů. Čili budete následovat svůj vlastní způsob bytí a ne ten, jaký od vás čeká okolí, nebo jak vám řekli, že máte jednat. Možná máte zcela odlišné způsoby počínání, které vám vyhovují podstatně víc. Na to dokážete odpovědět jen vy sami, přestože jsme u vás a našeptáváme vám cestu, ve chvílích, kdy svou duši neslyšíte.

Chystají se velké zázraky. Nádherné kouzelné věci, které se uskuteční najednou, bude to majestátní. Spousta lidí zažije doslovně zázračné situace za velmi vysokých vibrací a silné energie. Tyto vysoké vibrace budou kompenzovat příliš nízké vibrace aktuálního systému, který se hroutí a bude se dál propadat během dalších let.

Čím víc budou tyto vysoké vibrace zlatavé barvy přítomny, tím spíš se lidstvo dokáže proměnit a nastolit mír, ztělesnit božskou lásku, kterou bude konečně možno na Zemi zažívat. Ale nezapomeňte: všichni zde nebudou schopni tuto božskou lásku prožívat, všichni se nenacházejí na stejné cestě. Není to napsáno, nebylo to rozhodnuto a není to to, co si lidstvo přeje, neboť ještě potřebuje vyrůst.

Posunujeme se

Jak jsme už řekli, rostete díky dualitě, která zde bude stále přítomna, jen se promění. A některé osoby pak v ní už dokáží nežít, poněvadž jejich vibrace budou tak vysoké, budou žít čistě v lásce, takže už zkušenost duality nebudou prožívat. Ale neznamená to, že dualita ne Zemi nebude přítomna. Jde o různé úrovně vědomí, odlišné prožitky a nejde tu o posuzování.

Můžete se na to dívat jako na energetické vlny, kdy každý z vás je kapkou jedné vlny. Budete tedy žít ve vlně, na které se nacházíte. Nesoudí se, neposuzuje. Vlna je součástí moře, čili jednoho velkého celku…

Jsme šťastni, že jsme vám mohli předat toto poselství.“

Darja Favart
Aktivně se zajímám o různé záhady života a vesmíru a nadšeně je předávám všem, kteří se mnou tuto vášeň sdílí. Jsem autorkou několika eBooků : Dejte svému tělu aspoň chvíli pohov , dále Zpoza zrcadla> , a ještě: A co tomu řekly vaše oči a dalších, které najdete na mých stránkách: Něco více se o mně dozvíte zde: >. Někdo z vás už někdy nakoukl za...?>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

 • Jak je vám, když musíte spolknout své ego?

  Naše ego nám často způsobí nejrůznější nesnáze a situace, do kterých nás dokáže dostat se můžou docela vymknout z naší nadvlády. Jsou ale i momenty, kdy se okolnosti zvrtnou natolik, že vám třeba může jít o krk, jako se to stalo mně...

 • Zajímá vás ještě?
 • Rubriky
 • Ahoj na Facebooku
 • Pojeďte se mnou do zemí, kam se dlouho nesmělo, a které jsou opředeny nejrůznějšími bájemi.

  Myslím, že leckteré z mých popsaných zážitků se asi mnoha lidem prožít nepodařilo a už jistě nepovede, a že v mé poslední e-knížce vy, kteří se v obíhání zeměkoule vyžíváte, jistě najdete ojedinělé a netradiční zajímavosti.

 • Vite, proč si ve vztahu zdánlivě nerozumíte?

  Vesměs se motáme se ve spirále, která nakonec nikam nevede. Mám tedy pro vás četné odpovědi a řešení, stáhněte si je zdarma.

 • Slibuju, že nebudete litovat, až zjistíte, co vás čeká a nemine

  Rozhodně si nemůžete nechat ujít četbu mého eBooku! Slibuju, že nebudete litovat, až zjistíte, co vás čeká a nemine, ať se bráníte nebo oddalujete pomyšlení na svou další pouť za hranicí viditelna.

 • Vezměte otěže svého života do rukou a tvořte realitu, ve které chcete žít.

  Pokud se vám v hlavě neustále omílají stejné problémy, hloubáte nad minulostí nebo budoucností, nejste k synchronicitám otevřeni a propásnete je. Zkuste si navyknout stále si opakovat teď a zde. Nyní, tady.

 • Vaši miláčci se neztrácejí, když umřou

  Chováte domácí mazlíčky a prožíváte velký smutek, když odejdou? Třeba se vám uleví po přečtení mého eBooku o naších vztazích

 • Neuvěřitelný objev století

  Utajované podzemní místnosti na Machu Picchu, plné pokladu Inků, po kterých už nevědomky přešly statisíce návštěvníků, Objev zapůsobil jako bomba a stále je držen pod pokličkou!