Saháte co chvíli po brýlích, ať už při čtení nebo při řízení? Chystáte se se strachem sevřenými útrobami na výměnu čočky, na chirurgický zákrok glaukomu, nebo jiné zrakové poruchy, které vám značně znepříjemňují, nebo přímo znemožňují každodenní život?

Nemusíte! Ani jedno, ani druhé!

Myslela jsem si, že se mi s věkem budou, jako všem ostatním, stupňovat dioptrie a jen jsem si kladla otázku do kolika až. Otravovala jsem se s přenášením a opatrováním brýlí a ejhle! Dnes už nemusím! Jaká úleva! Pak padla diagnóza, nad níž jsem se zhrozila: začínající šedý zákal. Začala jsem dělat všechno možné proto, abych se vyhnula operaci, a dnes vám můžu poradit, jak jsem to zvládla.

Pochybujete, že to platí i pro vás? Namítnete, že jsme každý jiný? Samozřejmě, ale ty nejzákladnější přírodní principy fungují u všech stejně. Jste skeptičtí, že vám už nic nepomůže? Co dáte za vyzkoušení? Prakticky nic. I vy to dokážete a já vám chci právě do detailu vysvětlit jak a předložit spoustu rad. A nejen na krátkozrakost, dalekozrakost nebo glaukom, i na další běžné zrakové poruchy.

Tím, že jsem si sama prošla různými peripetiemi, dala jsem se do studia všemožných výzkumů a jejich výsledků a do poslechu přednášek fundovaných expertů, abych si co nejdéle uchránila ten nejcennější smysl, který máme. Udělala jsem si dostatečný přehled o existujících možnostech léčby a vyzkoušela různé sama na sobě s pozitivnímu výsledky.

glqukom, makulární degenerace

A mým přáním dnes je pomoct vám ke zlepšení nebo přímo vyléčení některých vašich zrakových poruch a zlikvidovat vaši falešnou představu o tom, že to nelze.

Shrnula jsem je pro vás ty nejrozšířenější a léčitelné, nebo přinejmenším zlepšitelné ve svém eBooku "A co tomu řekly vaše oči?" Jasně, stručně a přehledně. Což pro vás mimo jiné znamená, že v něm s největší pravděpodobností najdete právě stať, která se týká vašeho problému.

Jste zvědaví, co v eBooku najdete?

  • Naučím vás, jak předcházet stárnutí zraku, jak se vyhnout leckterým chirurgickým zákrokům, jak léčit různé oční poruchy.
  • Vysvětlím vám, proč vlastně k těmto poruchám z velké většiny dochází.
  • Objevíte netušené a netradiční způsoby na zlepšování zraku a uzdravování svých očí.
  • Zjistíte, jaký úžasný potenciál ve vás dříme. Budete ho moct posléze aplikovat i na jiné situace.

A co získáte?

 

Představte si, jak blaze se cítíte, že už třeba nemusíte na plánovanou operaci. Jaká úleva! Vciťte se do chvíle nadšení a radosti, kdy jste se zbavili strachu a nejistoty z výsledku.

Vaše okolí si všimne, že se na vás něco změnilo, ale co? „No přece už nemám brýle!“

To potěšení, že už nevysedáváte v čekárně u oftalmologa a získáváte tím spousty času, který věnujete třeba svým ratolestem, žádné stresování a honění se.

Ušetřili jste peníze, které byste vydali za lékařské prohlídky, případně za různé náročnější zásahy, za brýle, medikace, apod.

A jakmile dosáhnete výsledku, zmizí napětí, budete jásat, že jste se překonali a dokázali sami se sebou vybojovat tak důležitý zápas. Je to úžasný pocit, který oceníte každý další nadcházející den. Vaše okolí bude obdivovat vaši odhodlanost a vytrvalost. Jste na sebe pyšní a teď víte, že si budete moct pomoct třeba i za jiných okolností a že budete moct poradit i druhým.

Řešení svých potíží máte na dlani!

glaukom, makulární degenerace

Cena mého eBooku? Čas, který jsem věnovala studiu nejrůznějších druhů podkladů, testování a hledání a jeho vlastní tvorba, vám dnes zprostředkují přístup k informacím, takže nemusíte plýtvat tím svým, hledat a shánět je na nejrůznějších místech. Vypátrala jsem je pro vás
a teď vás jimi provedu.

Abych vám je mohla předat, musela jsem je nejdřív vyzkoušet sama na sobě. A právě na základě své praxe a díky výsledkům (a to nejen svým) vím, že mohou pomoct i vám. Podstatně se vám zlepší, nebo docela vyléčí leckteré oční vady. Úžasná představa!

Cena mého eBooku je 285,-Kč, i když mám za to, že jakmile vám pomůže, uvědomíte si, že ji svou hodnotou přesahuje. Cenu jsem stanovila dost nízkou, aby k informacím měl přístup každý, kdo je potřebuje.

Možná si kladete otázky o účinnosti a efektivnosti metod uvedených v mém eBooku.

V knize ode mě dostáváte kompletní návod, jak se kterým neduhem zatočit.

Jestli vám mohu zaručit, že vám přinesou kýžené výsledky?

Bude záležet především na vás, jak moc si přejete se svých potíží zbavit, čili jak dalece jste odhodlaní a vytrvalí a jak často budete poctivě praktikovat nabídnuté metody. Úspěch je tedy ve vašich rukou.

Mám přestat s případnou předepsanou léčbou, když začnu praktikovat uvedené techniky?

Rozhodně ne. Uvedené instrukce nenahrazují návštěvu a diagnózu u odborníka. Postupně uvidíte, jak se váš stav lepší. Až budete mít pocit, že zmizel nebo se podstatně spravil, nechte si ho odborně zkontrolovat a uvidíte, jak bude lékař překvapen. Je dost možné, že už další várku léků neobdržíte, na chirurgický zákrok případně nedojde.

Stále ještě váháte? Ještě vás napadají otázky? Co když se vám nepodaří s léčbou uspět, co když v knize nenajdu metodu na svůj případ? 

Záleží mi velmi na vaší spokojenosti, a tak vám nabízím 14 denní garanci vrácení peněz od chvíle, kdy si sBook zakoupíte. Vrátím vám peníze bez dalších dotazů.

Ještě nikam nekvapte, mám pro vás dárek!

 

posiílení zraku

„Jak to máte rádi?“ je doplňující soubor dalších bezva metod a přírodních léčebných prostředků, v hodnotě 97,- Kč a ten ode mě k eBooku dostanete navíc dárkem.Můžete se v něm mimo jiné nechat inspirovat i osvědčeným vědeckým přístupem k tématice jiné civilizace. Objasní vám další souvislosti reakcí našeho organismu a neduhů.

Objednejte si eBook A co na to řekly vaše oči nyní, protože všichni víme, že když věci odkládáme na později, velkou většinou je potom už neuděláme. Takže pokud máte potíže se zrakem, neváhejte, jsem přesvědčená, že pro sebe najdete řešení. Zkvalitníte si život a budete se ptát, proč jste to nevěděli dřív. Byla by škoda to odkládat!

glaukom, makulární degenerace

Kliněte na tlačítko Chci koupit eBook a kupte si ho teď!

Reference

Byla jsem velmi zvědavá, co se dovím v e Booku " A co tomu řekly vaše oči?" Popravdě moc jsem se o vady a nemoci oči nikdy nezajímala, ale vždy v pravou chvíli nám do cesty vstoupí něco, co nás může varovat, usměrňovat nebo popostrčit. A tak při prvních brýlích na předpis na čtení a poslední kontrole u očního lékaře, se mě do mého života dostala tato elektronická kniha. Jsem velmi ráda, že mohu po přečtení, říct napsat : Díky Darjo, za to, jak jsi mi rozšířila obzory a zbavila obavy ze šedého zákalu, kterým je postižena moje sestra! Netušila jsem, jak si člověk sám může od očních nemocí pomoci. Skvělé popsané různé druhy očních problému, vysvětlení jakým způsobem se k ním člověk dopracuje, co je příčinou a jak jí odstranit. A cviky prováděné na trampolíně? Pecka. Vše to dává smysl. Už se šedého zákalu nebojím.
Jana Korábiková
Ahoj Darji, Ebook jsem dočetla a líbí se mi, protože je napsán lehkou, mírně humornou formou a zároveň odborně k věci. Určitě svým vysvětlením, uvedenými příčinami ke vzniku zrakových poruch zaujme lidi, kteří mají příslušné patologie, a hlavně - přinese jim k nim řešení. Pošli ho co nejdřív do oběhu.
Věrka Mikulíkovádealerka s New Way kosmetikou
Ahoj Darjo, Tvůj eBook, kde popisuješ různá cvičení a kapky na krátkozrakost atd., se mi velmi líbil. Je to dobrej návod, jak mezi jiným oddálit potřebu dioptrických brýlí. Fyziologická vysvětlení způsobů, jak si někdy sami „vyrábíme“ oční vady jsou velmi poučná a zároveň člověka nabádají k tomu, aby změnil své špatné návyky. Skvělé jsou i dírkované černé brýle, mám je taky a opravdu pomáhají, a dál různé potravinové a bylinné doplňky. Všechny tyto rady mi přijdou užitečné a praktické, stejně jako dýchací cvičení, výborné na celkové odbourání stresu, což i pro zrak je super.
Lili Čopekv domácnosti
Dodala jsi prima obrázky, je to lahodné na oko a přitom poučné. A nejlepší na tom je, že to působí v podstatě optimisticky, že se dá pro oči hodně udělat, není to temné ani ponuré. Podařilo se Ti to!
Mirka Stroupkoválektorka řeckých tanců