Prošla jsem si různými profesemi, přeložila pár knih z francouzštiny a procestovala kus světa, což mi umožnilo objevovat nejen neznámé končiny, ale především odlišné mentality a tím posléze relativizovat případně se vyskytnuvší nesnáze.

Od malička jsem byla zvídavá a zajímala se o nejrůznější oblasti dění a pak mě dělalo potěšení je sdílet, eventuálně o nich diskutovat s ostatními. Poslední roky mě přitahují mysteria našeho bytí, odhalování mimosmyslové existence a zákonitosti vesmíru, do nichž zahrnuji i dosud neprozkoumané funkce lidského těla. 

Ve svém eBooku se právě o jedné z nich dosti důkladně rozepisuji a vysvětluji její skvělý vliv na naše zdraví.

Nebaví vás už se neustále potýkat s všelijakými alergiemi? Trpíte různými neduhy nebo dokonce nemocemi a nemůžete se jich zbavit? Stydíte se obléct do plavek v nadcházejícím létě?
Ukážu vám, že je možné tomu všemu nejen předejít, ale leckteré zdravotní problémy i vyléčit. Objevíte se mnou, jak se trvale udržet v optimálním zdravotním stavu a navíc šanci dosáhnout vytoužené postavy.

Cítíte NESPOKOJENOST z marného zkoušení a hledání, jak se zbavit svých chorob a přebytečných polštářků? TOUŽÍTE s tím zatočit?

Když některým lidem nanesete, že by pro ně bylo vhodné vzdát se třeba jen jednoho jídla denně, jsou rozladění a doporučíte-li jim 24 hodinové hladovění, jsou z toho přímo paf. Slovo hlad už samo o sobě navozuje pocit strachu a přitom pro vás může znamenat radikální zlepšení vašeho zdravotního stavu. Nehledě k tomu, že když 24 hodin nejíte, hlad naprosto nepocítíte, leda ve své hlavě.

Každou chvíli se mě známí ptají: „Mám ten a ten problém, tak rád/a bych s tím něco udělal/a, ale nevím, co.“

Já  jsem se zbavila vzrůstajícího počtu alergií a s nimi i nutnosti brát příslušné léky. Zvýšila se mi podstatně imunita, k lékaři jsem naposledy zavítala před čtyřmi lety… Ubrala jsem několik kilo, aniž by to bylo mým cílem. A to vše jednoduše a bezbolestně. Podělím se s vámi o své zkušenosti a řeknu vám

JAK NA TO!

Přestože jsem od malička byla každou chvíli na hromadě, nelámala jsem si s tím hlavu a myslela si, že to přece patří k životu. Každý je někdy nemocný. Ale ono to tak není. Nemocní vůbec nemusíme být. Už několik let se aktivně zajímám o všemožné způsoby, jak si zachovávat své zdraví. A to především používáním přirozených cest.Vyzkoušela jsem spousty metod a obdržela různé výsledky. Až jsem našla tu nejúčinnější, kterou vám právě odhaluji ve svém eBooku.Dnes si můžu dovolit to, co předtím ne, můžu sportovat, aniž bych se zadýchávala, můžu vlézt do studené vody, aniž bych hned chytla bronchitidu, můžu jíst cokoliv, aniž bych se osypala… A naučím to i vás.

 

Nejspíš se vám teď honí hlavou otázky, co vše pro to budete muset udělat? Nebo jak se konečně přimět k akci, na kterou se už nějakou dobu bezúspěšně chystáte? "Zvládnu to i já?" Jak dlouho potrvá, než uvidím výsledky? Kolik to bude asi stát? A já vám na ně mohu odpovědět. Dozvíte se podrobně, jak postupovat.

Vidím kolem sebe jen málo osob, které by neměly zdravotní potíže. A jelikož jsem odjakživa měla potřebu své nabyté poznatky sdílet, a proto, že tahle metoda mi připadá prvotřídní, rozhodla jsem se o ní napsat eBook, aby pomohla maximálnímu počtu lidí. Předám vám svou několikaletou zkušenost a výsledky.

Co vám eBook přinese a jak vám pomůže:

 • Jak se zbavit četných zdravotních potíží
 • Jak bojovat s rakovinou a jinými tzv. civilizačními nemocemi
 • Jak odbourat přebytečná kila
 • Jak si trvale zvýšit imunitu
 • Jak se odhodlat k akci a proč
 • Na co všechno má půst vliv
půst a jeho blahodárné účinky

„Dejte svému tělu aspoň chvíli pohov“ je eBook, který budete potřebovat, abyste se definitivně bezbolestně a jednoduše vypořádali se svými neduhy a zároveň pochopili, jak k tomu vlastně dochází. Dozvíte se detailně o procesech, které v těle během půstu probíhají. Budete ho využívat v průběhu celého svého života.

Žádné další výdaje vás nečekají. Naučím vás, jak se postarat o svůj organismus tak, aby vám přinesl co největší uspokojení.

 • Představte si, že už nebudete vysedávat v čekárně u lékaře s chřipkou nebo rýmou a pak s horečkou chodit stát frontu do lékárny.
 • Ušetříte čas i peníze a vyhnete se navíc riziku další nákazy.
 • Nebudete muset zdlouhavě vyhledávat na internetu, co obnáší ta která nemoc a zbytečně si přidělávat strach, když se dozvíte něco, co třeba ani neodpovídá přesně vašemu reálnému stavu.
 • Nebudete muset testovat stopadesátou dietu, kterou nakonec stejně nedosáhnete trvale kýženého výsledku.
 • Vyhnete se tak leckterým fyzickým bolestem a nepohodlí, s čímž jsou vesměs spojeny i neblahé pocity duševní.
 • Budete se cítit uvolnění a v pohodě.
 • Vaše okolí si vaší proměny všimne a nadšeně ji přivítá.

Dovedete se vžít do chvíle, kdy jste se třeba po dlouhé době zbavili něčeho, co vás trápilo a bolelo už celé měsíce nebo léta a vy najednou zjistíte, že je to pryč? A že můžete dělat věci, o kterých se vám už jen zdálo?

Umíte si představit, že se třeba nemusíte dál cpát chemickými léky a trpět jejich vedlejšími účinky? Slyšíte nadšené odpovědi vašich blízkých poté, co jste jim sdělili výbornou novinu, že už netrpíte tím a oním? Cítíte se báječně! Jste volní! Závaží, které vás tížilo, se rozplynulo.

Ke své knize jsem se dopracovala po několikaletém zkoušení a testování různých uzdravovacích metod sama na sobě. Strávila jsem hodně času vyhledáváním a shromažďováním veškerých poznatků a získáváním rozhovorů o zkušenostech jiných lidí.

Dalo mi práci a námahu zjistit, která technika z nich je nejúčinnější a zároveň nejjednodušší. Prostudovala jsem spoustu materiálů a vy teď zde najdete vše, co k danému tématu potřebujete, nemusíte už ztrácet čas pátráním po tom nejlepším způsobu, jak nalézt opět své skvělé zdraví.

Zjednodušila jsem vám přístup ke kvalitním informacím a chci vás jimi provázet. Jak se v knize dozvíte, existují tisíce lidí, kteří mají s půstem vynikající výsledky.

 

Své znalosti a zkušenosti vám velmi podrobně předám v 26 kapitolách. Jakou to může mít hodnotu?

Cena mého eBooku „Dejte svému tělu aspoň chvíli pohov“

je 340 Kč vč. DPH.

Zdá se vám to příliš? Je to fragment hodnoty, kterou vám přinese, jak vám pomůže a co se z něj naučíte. Jsem přesvědčená, že výsledky, kterých díky jemu dosáhnete, přesáhnou mnohonásobně jeho cenu.

Je možné, že jste už viděli jiné zdroje informací na toto téma a možná i zdarma. Ale jen v mé knize najdete ucelený souhrn jak vědeckých výzkumů a názorů, tak zkušeností lidí, včetně mých vlastních.

Získáte ucelený přehled všech možností, které skýtá tato terapie a ušetříte tak spousty hodin vyhledáváním na internetu, místo abyste je věnovali jiné příhodné činnosti.

Možná si teď kladete otázky: 

Třeba zrovna tu, jestli to na vás bude fungovat? Nemůže to nepůsobit. Jen to nesmíte vzdát před koncem. Už jen z fyziologického hlediska je logické, že vliv půstu se projeví u každého. Je ovšem samozřejmé, že u každého jinak a za jinou dobu.

Proto bych vám chtěla ještě doporučit, abyste se vyvarovali srovnávání s jinými. Neexistují dvě identické osoby. Všichni máme rozdílné reakce i na podobné symptomy. Co jednomu trvá týden, může se u jiného projevit až třeba za tři. Záleží mimo jiné na tom, v jakém stavu je vaše tělo hned od počátku.

Nebo máte dojem, že vám eBook nic nového nepřinesl a není to to, co jste očekávali?

Mně hodně záleží na tom, abyste byli spokojení a odnesli si z něj maximum. A tak vám dávám 14denní garanci vrácení peněz od chvíle nákupu, jestliže zjistíte, že jste si nevybrali správně a vrátím vám peníze v plné výši.

 

A NAVÍC MÁM PRO VÁS BONUS!

V mém bonusu "Desetiminutový klíč k léčení všech nemocí a posílení organismu", v hodnotě 105 Kč, který ode mě dostanete jako dárek, se dozvíte, jak si rozšířit svou kapacitu přizpůsobivosti, která dennodenně velmi silně ovlivňuje náš zdravotní stav.

Nevěděli jste to? Já jsem ještě nedávno neměla tušení, že by mi mohlo např. neustálé napětí v podniku, časté poruchy na autě nebo případně stálá konzumace nevhodné potraviny a jakékoliv další překročení běžných, pro můj organismus vhodných, pravidel způsobit časem nějaké zdravotní potíže.

Seznámím vás se způsoby, jak dosáhnout toho, aby se vaše schopnost adaptace rozšířila, abyste byli pružní a dokázali optimálně reagovat na nečekané události a podmínky, aniž byste si tím vyčerpávali svůj základní tělesný kapitál a podléhali snadno nemocem. Zbavíte se svých malých i větších neduhů, postupně a podloudně se plížících do vašeho organismu. No není to fantastická představa? 

hubnutí, posílení imunity

REFERENCE

 

"Proč nejíst 24hodin každých 10 dní, proč držet půst? Pokud vás zajímá trochu jiný pohled na fungování těla a jemu prospěšných, i když ne úplně zprofanovaných, možností očisty, pak je tento e-book přesně pro vás. Je velmi obsažný jak co do teoretických východisek, tak i ověřených výzkumů. Ale co je na něm nejvíc cenné, jsou osobní zkušenosti autorky včetně přesného návodu, jak se mentálně programovat."

Mgr.Lenka Bílková 

certifikovaná mentorka a koučka

 

"Ebook je velmi zajímavý. S půstem mám osobní zkušenost, ale nikdy jsem si o něm nezískala tolik informací, které jsou tady pěkne v kupě. Velmi vhodné čtení pro ty, kteří se k půstu chystají, ale mají nějaké obavy, strachy. V eBooku je i spousta zajímavých informací ohledně půstu a zdraví, takže je určitě fajn i pro čtenáře, které trápí nějaký zdravotní problém. Teď na jaro je ideálním čtením, kdo chce začít, tak právě teď. Tento eBook určitě s půstem pomůže, jak po stránce informativní, tak i motivační a nakopne psychicky."

 

Hana Křápková, zakladatelka projektu Žij zdravě s Hankou

 

Půst. Téma pro mě dost nepřijatelné, nemám ráda omezování své svobody, nemám ráda ani diety. Držím se rady svého manžela, že pokud si chce člověk udržet svoji váhu event. lehce zhubnout, musí "snížit krmné dávky". Jenže tato kniha není jen o zhubnutí, je především o tom, jak si udržet pevné zdraví. Pochopila jsem spoustu věcí, nad kterými jsem dříve ani nepřemýšlela. Autorka použila při vysvětlování svůj vtip a šarm přímo jí vlastní, což umocnilo můj překvapený dojem z celé knihy. Vřele doporučuji každému, kdo chce přirozenou cestou uchovat své zdraví. Zde se dozví, jak na to. 

 

Mirka Stroupková, lektorka řeckých tanců

 

 

 

Své reakce a zkušenosti mi můžete psát na d.favart@mujpohlednatajemstvivesmiru.cz

Objednejte si eBook Dejte svému tělu aspoň chvíli pohov teď.

Pokud vás téma zkvalitnění zdraví a života oslovilo, objednejte si eBook teď a neodkládejte své rozhodnutí na později, mohlo by se stát, že k němu nedojde nikdy. Získáte průvodce a podporu při svých krocích ke zlepšení své vitality. Může podstatně změnit váš život, tak už neváhejte!

Klikněte na tlačítko OBJEDNAT EBOOK  a objednejte si jej TEĎ !