Objednávka eBooku A co tomu řekly vaše oči?

Na základě své objednávky získáváte eBook o tom, jak předejít stárnutí zraku, vyhnout se případně drastickým chirurgickým řešením, jak zlepšit, či vyléčit své zrakové defekty a objevit svůj úžasný potenciál. To vše najdete na jeho stránkách a spolu s ním vám k němu přidávám dárek s doplňujícími informacemi a dalšími instrukcemi v brožurce „Jak to máte rádi?“ 

glaukom, makulární degenerace
 • Jistě
  Objednávám si eBook A co tomu řekly vaše oči? o Darji Favart v ceně 275,-Kč včetně DPH.
 • Ano
  Překontroloval/a jsem si pečlivě všechny údaje zadané v objednávce, především emailovou adresu, na kterou chci eBook zaslat.
 • Je mi jasné
  že tento e-book obdržím v elektronickém formátu PDF na svůj e-mail ihned po zaplacení objednávky.
 • Vím
  že pokud zjistím, že jsem šlápl/a vedle a že toto není e-book pro mě, mohu 30 dní od zakoupení požádat o vrácení peněz v plné výši a bez otázek dostanu peníze zpět.

Začtěte se do stránek mého eBooku a představujte si, jak jste se zbavili svých zrakových potíží.

Byla jsem velmi zvědavá, co se dovím v e Booku " A co tomu řekly vaše oči?" Popravdě moc jsem se o vady a nemoci oči nikdy nezajímala, ale vždy v pravou chvíli nám do cesty vstoupí něco, co nás může varovat, usměrňovat nebo popostrčit. A tak při prvních brýlích na předpis na čtení a poslední kontrole u očního lékaře, se mě do mého života dostala tato elektronická kniha. Jsem velmi ráda, že mohu po přečtení, říct napsat : Díky Darjo, za to, jak jsi mi rozšířila obzory a zbavila obavy ze šedého zákalu, kterým je postižena moje sestra! Netušila jsem, jak si člověk sám může od očních nemocí pomoci. Skvělé popsané různé druhy očních problému, vysvětlení jakým způsobem se k ním člověk dopracuje, co je příčinou a jak jí odstranit. A cviky prováděné na trampolíně? Pecka. Vše to dává smysl. Už se šedého zákalu nebojím.
Jana Korábiková
Ahoj Darji, Ebook jsem dočetla a líbí se mi, protože je napsán lehkou, mírně humornou formou a zároveň odborně k věci. Určitě svým vysvětlením, uvedenými příčinami ke vzniku zrakových poruch zaujme lidi, kteří mají příslušné patologie, a hlavně - přinese jim k nim řešení. Pošli ho co nejdřív do oběhu.
Věrka Mikulíkovádealerka s New Way kosmetikou
Dodala jsi prima obrázky, je to lahodné na oko a přitom poučné. A nejlepší na tom je, že to působí v podstatě optimisticky, že se dá pro oči hodně udělat, není to temné ani ponuré. Podařilo se Ti to!
Mirka Stroupkoválektorka řeckých tanců
Ahoj Darjo, Tvůj eBook, kde popisuješ různá cvičení a kapky na krátkozrakost atd., se mi velmi líbil. Je to dobrej návod, jak mezi jiným oddálit potřebu dioptrických brýlí. Fyziologická vysvětlení způsobů, jak si někdy sami „vyrábíme“ oční vady jsou velmi poučná a zároveň člověka nabádají k tomu, aby změnil své špatné návyky. Skvělé jsou i dírkované černé brýle, mám je taky a opravdu pomáhají, a dál různé potravinové a bylinné doplňky. Všechny tyto rady mi přijdou užitečné a praktické, stejně jako dýchací cvičení, výborné na celkové odbourání stresu, což i pro zrak je super.
Lili Čopekv domácnosti

Potřebujete pomoc?

Napište mi na d.favart@mujpohlednatajemsvtivesmiru.cz 

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.