Objednávám si eBook Dejte svému tělu aspoň chvíli pohov! 

  • ANO
    objednávám si eBook Dejte svému tělu aspoň chvíli pohov od Darji Favart za cenu 340 Kč (13€) vč. DPH
  • ANO
    Překontroloval/a jsem si pečlivě všechny údaje zadané v objednávce, především svou emailovou adresu, na kterou chci eBook zaslat.

eBook "Dejte svému tělu aspoň chvíli pohov"

Přečtěte si pár ukázkových stránek, které dostanete při objednávce zdarma a představte si, že nacházíte řešení na spoustu svých zdravotních potíží...

"Proč nejíst 24hodin každých 10 dní, proč držet půst? Pokud vás zajímá trochu jiný pohled na fungování těla a jemu prospěšných, i když ne úplně zprofanovaných, možností očisty, pak je tento e-book přesně pro vás. Je velmi obsažný jak co do teoretických východisek, tak i ověřených výzkumů. Ale co je na něm nejvíc cenné, jsou osobní zkušenosti autorky včetně přesného návodu, jak se mentálně programovat."
Mgr.Lenka Bílková certifikovaná mentorka a koučka
Ebook je velmi zajímavý. S půstem mám osobní zkušenost, ale nikdy jsem si o něm nezískala tolik informací, které jsou tady pěkne v kupě. Velmi vhodné čtení pro ty, kteří se k půstu chystají, ale mají nějaké obavy, strachy. V eBooku je i spousta zajímavých informací ohledně půstu a zdraví, takže je určitě fajn i pro čtenáře, které trápí nějaký zdravotní problém. Teď na jaro je ideálním čtením, kdo chce začít, tak právě teď. Tento eBook určitě s půstem pomůže, jak po stránce informativní, tak i motivační a nakopne psychicky.
Hana Křápková zakladatelka projektu Žij zdravě s Hankou

Potřebujete pomoc?

Napište mi na d.favart@mujpohlednatajemstvivesmiru.cz nebo volejte na 33. 669 658 212

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.