Objednávka eBooku "ZPOZA ZRCADLA"

enigma
 • Jistě
  Objednávám si eBook ZPOZA ZRCADLA od Darji Favart za cenu 410 Kč (16 €) vč. DPH 10%
 • ANO
  Překontroloval jsem si pečlivě všechny údaje zadané v objednávce, především poštovní adresu, na kterou chci knihu zaslat.
 • Je mi jasné,
  že tento e-book obdržím v elektronickém formátu PDF na svůj e-mail ihned po zaplacení objednávky.
 • Vím,
  že pokud zjistím, že jsem šlápl vedle a že toto není e-book pro mě, mohu 30 dní od zakoupení požádat o vrácení peněz v plné výši a bez otázek dostanu peníze zpět.

Začtěte se do textu mého eBooku a nechte se vtáhnout do děje. pocítíte obrovkou úlevu a budete se chtít dozvědět stále víc...

Milá Darjo, jsem v polovině Tvé knihy. Okolnosti mi nedovolily dočíst, ale dnes dokončím rozečtené. Čte se jedním dechem... mrazení po těle doprovází každý další moment, který popisuješ... Mnoho podobností se svými prožitky s maminkou, a s každou další větou, dalším odstavcem, mě prostupuje cosi těžko popsatelného... a přitom známého, vyzařujícího klid a uklidňujícího... jako by písmenka Tebou převedená na papír v sobě nesla skrytou informaci, poselství za tím, co je napsané a co se dostane k těm, kteří jsou otevřeni a připraveni... Děkuji Ti, už teď mi to přineslo mnoho, další dílek do mozaiky.
Klára Martlíková
Ahoj Darjo, právě jsem dočetla tvoji knihu. Krásné. Krásné a nadějné pro ty, kteří truchlí nebo nevěří, bojí se smrti. Nahlédnutí za zrcadlo. Život mimo naší dimenzi mne vždy zajímal a v tomto příběhu je krásně výstižen. Přečetla jsem ho jedním dechem. Krásný příběh o lásce až za hrob. Myslím, že by si ho měl přečíst každý, aby si odboural strach ze smrti vlastní i svých blízkých.
Hanka Skarupová terapeutka
Autorka mě svojí knihou naprosto pohltila a vtáhla do nepoznaných a přitom, tak lákavých zákoutí lidského bytí a nebytí. Kniha je velmi čtivá a proto jsem ji přečetla doslova jedním dechem. Otevřela ve mně mnoho otázek, které jsem si buď ve své hlavě ještě nechtěla zodpovědět nebo je naopak vědomě zamkla. Doporučuji to především čtenářům s otevřenou myslí a schopností přijmout nebo se alespoň zamyslet nad něčím novým a neuchopitelným. Moc děkuji, že mi tato kniha vstoupila do cesty a já měla tu čest si ji přečíst!
Jiřina Oršlová z Písničkové dílny www.jirinaorslova.cz Souhlasím se zpracováním osobních údajů na webu Darji Favart.

Potřebujete pomoc?

Napište mi na d.favart@mujpohlednatajemstvivesmiru.cz .

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.