Budoucnost si vybíráme za stálého vědomí v přítomnosti

štěstí, čas a prostor

Každý máme obrovský potenciál ke zlepšení své existence, tak si nenechte unikat celou dlouhou cestu životem a pusťte se do toho!

Najdete k tomu prostředky v mém eBooku zdarma:

O co, že do toho pořádně nevidíte!

Skoro vám vnucuji tento eB, neb jsem přesvědčena, že ho móóóóc potřebuje 90 % z vás! Neváhejte a začtěte se do mého eBooku, který vám jistojistě poskytne osvětlení a rady, jak si v dosavadním neuspokojivém  partnerském vztahu vytvořit soulad a pohodu. 

Dvě země - nebo jen jedna?

Neodvažujete se teď do světa? Vydejte se se mnou do nejrůznějšími bájemi opředené země, kam se dlouho nesmělo a která se už naprosto nepodobá té, jakou jsem poznala.

Tak už netruchlete pro své zvířecí mazlíčky!

kočka, smutek

Přestože jsem přesvědčená, že naše fyzická smrt je jen odložením obnošených šatů, a že naše „podstata“ nazývaná běžně duší pokračuje v dalším vývoji, musím říct, že kdyby se mi nebyla stala následující věc, řekla bych, že to někteří s hlásáním dalšího života po smrti nemusejí zase tak moc přehánět….  

Děkuju, to je moc krásný a milý e-book, četla jsem s velkou chutí. 🙂 Je v něm mnoho zajímavých myšlenek, ale i veselých příběhů. Krásně se četl. www.veronikamasinova.cz
Verča Mašínová

Kambodža, respektive
Když musíte spolknout své ego

Reakce našeho ega jsou občas přemrštěné a nezvládnutelné, jak moc, to samozřejmě záleží na povaze každého. Což nás může uvrhnout do dost riskantních situací, jaké jsem si při své dobrodružné cestě po Kambodži "užila" já, kdy mi šlo o krk.

Záhada utajovaného vchodu pod citadelou Inků

záhady, tajemno

Taky jste zvídaví a s gustem sledujete neběžné úkazy, neobjasněné záhady a jevy přinášející fantastická překvapení ? Pokud ano, dnes vás právě do jednoho vzrůšem obestřeného s nadšením zasvětím.

 

Někdo z vás už někdy nakoukl za...?

Určitě nebudete litovat, až zjistíte, co vás čeká a nemine na vaší další pouti za hranicí viditelna a jste zvědaví, jak probíhá, co na ní prožívají vaši drazí a milovaní. Mé odhalení vás může jen povzbudit, rozveselit a zpříjemnit vám pohled na tuhle nepopulární tématiku. Neváhejte a začtěte se, jsem si jistá, že vás uklidní a zbaví úzkosti.   

E-book jsem přečetla jedním dechem, možná proto, že mám s tímto tématem také zkušenosti. Jsme velká rodina a několik duší ke mě přišlo a několik z naší rodiny odešlo. Můžu potvrdit, že si rodiče vybíráme-sama mám tři děti a čtvrtá dušička si za mnou přišla několikrát popovídat. Uzavřeli jsme spolu dohodu, narodila se jako moje prvorozené vnoučátko. S těmi co odcházejí je to také tak, hodně nás ovlivňuje naše víra a světonázor. A na tom jak odcházíme záleží víc než si dokážeme připustit. Ovlivňujeme tím naše další bytí po smrti a také znovuzrození. Darjin E-book srozumitelně ukazuje na to co se děje na konci našeho pozemského bytí a začátku čehosi na co si někteří nevzpomínají vůbec, někteří jen tuší a ti co mají otevřené srdce ví... zkuste připustit, že věci mohou být i jnak a otevře se před vámi daleko větší, širší a barevnější svět. Mluvit o smrti se nemusíte bát, nezabije vás to...spíš naučí žít.
Naďa SvobodaMedicínská a holistická podpora umírajícím. https://www.dulanakoncizivota.c