„Lepší pivo v žaludku, nežli voda na plicích“

„Co si dáš?“ „Vodu.“ „No to nemyslíš vážně, ty piješ vobyč vodu?“ „Jo.“ „A proč, prosím Tě?“

A co to bude pro vás? Co si dáte? Já pivo zrovna nee. Ale jiné čurabelky bych si docela ráda občas dala, kdyby nebyly tak nacpané cukrem – aspartamem a jinými sajrajty. Třeba mi moc chutná citrónovej Schwepps. Ale po „zaškolení“ různou četbou a médii, si už nedávám a omezuju se na vodu.

Brrr… Zpočátku je to po všech těch příchutích hrozně fádní pocit a jednomu se stáhne huba do úšklebku, ale jde o zvyk, za chvilku vám to  ani nepřijde a dokonce dokáže rozeznat různé chutě vody.

Vzhledem k tomu, že její kvalita má pro organismus zásadní význam, začala jsem se zajímat o všelijaké objevy a zlepšováky v této oblasti a už delší dobu piju vodu diamantovou. Určitě jste o ní už taky slyšeli a možná ji používáte. Kdo má zájem a ještě ji nemá, ve Šlapanicích u Brna ji rozdává zadarmo paní Alena Horká (najdete na Internetu), a myslím, že i jinde po republice budou další distributoři.

Jistě vám neuniklo, že vodě je na sítích věnována spousta článků, které se hemží poznatky a zajímavostmi všeho druhu, jako např. tvrzení, že žirafa se bez vody obejde déle, než velbloud, nebo že mytí nádobí ručně pod kohoutkem spotřebuje 7 krát více vody, než v moderní myčce, nebo že počet molekul H2O v 10 kapkách vody se rovná počtu všech hvězd ve vesmíru, apod.
Nevím, nezkoušela jsem, ani ještě nespočítala hvězdy. Každou noc se mi některá někam zašantročí…
Když si někdo dává práci s podobným pozorováním nebo měřením, nejspíš ho to baví a je při tom šťastnej, tak proč ne. Obzvlášť u pozorování oblohy a počítání těch hvězd to musela být síla!

A protože toho o ní už bylo tolik napsáno a vydáno, řečeno a nafilmováno, máme dojem, že už vše víme. Ale ve skutečnosti to tak asi nebude, neustále se objevují nové postřehy a znalosti a zůstává kolem ní  plno záhad. Možná si to ani často neuvědomujeme, ale voda je v určitých ohledech opravdu unikátní. Chová se totiž takovým způsobem, jako žádná jiná kapalina. Vědci nyní odhalili, že to souvisí se zvláštním uspořádáním jejích molekul. Aktuálně nejchladnější tekutá voda má neuvěřitelných -45,45°C !

Jeden z nejznámějších výzkumníků, Masaru Emoto, vydal několik knih o blahodárných účincích vody (Tajuplný život vody, Zázračná voda, Skryté poselství vody, Voda a budoucnost Země, Voda si pamatuje naše emoce, atd… založené na jeho výzkumech o jejích vlastnostech.

Proč ne, když mají paměť naše buňky, což už je dnes kvantovou fyzikou dokázáno, proč by ji nemohla mít taky voda, ze které jsme z velké míry stavěni, ne?

Dle jeho teorie mohou být vodní molekuly ovlivněny našimi myšlenkami, emocemi, zvuky a slovy. Dokazuje, že voda zachytí jejich vibrace. To vše už asi dávno víte – věříte, nevěříte, každý k tomu máme jiný přístup dle svého celkového pojetí vesmíru. A možná se spíš řídíte výrokem „Lepší pivo v žaludku nežli voda na plicích“, a její vlastnosti a schopnosti jsou vám úplně ukradené.

Voděnká stúúúdená, jako led, jako led…

Nádhera, že? Takové obrazce jiný živel nevykouzlí. Víme, že zmrzlá voda má podobu krystalů, které po rozpuštění nabývají tekuté formy. Ale věděli jste taky, že třeba reaguje na konstelace? Před lety se mi totiž do rukou dostala zemědělská brožurka, ve které byla k mému údivu fotografie zmrzlé vody, kde krystaly představovaly přesné rozpoložení souhvězdí noci, během které voda zamrzla. Koukala jsem jak z jara.

Jednou z jejich předních funkcí je nashromáždit energii, se kterou je krystal v kontaktu, čímž se stává přenašečem pozitivní energie a perfektním vektorem našeho zdraví, pokud mu ovšem tu kladnou, jasnou a prospěšnou energii dodáme.

Určitě jste se už setkali s Emotovými pracemi a viděli fotografie nejrůznějších krystalů, na kterých dokládá, že reagují na vnější zmíněné podněty, především na různé druhy hudby. Jestli ne, koukněte na to, vypadá to velmi zajímavě. Ze svých objevů vyvozuje, že když pijeme, myšlenky proudící v té chvíli v naší hlavě ovlivňují naši psychiku a tím i zdraví. Tahle teorie se už značně rozšířila a razí ji více badatelů. Tak když pijete, snažte se vznášet! Ne ale vážně, zkuste si zrovna nevybavovat odpudivé věci.

Proč „slunit“ vodu?

Ta si představte, že i pitná voda si prý v paměti uchovává vše, s čím se během svého proudění setkala. Impregnaci minerály, stejně jako substance vyvinuté člověkem – chemické přípravky, pesticidy, a spol. Slunce svými paprsky dokáže vodu těchto příměsků zbavit, takže vystavíme-li karafu s vodou na slunce, nabíjí se jeho vibracemi.

A proč zrovna v kobaltových lahvích?

Vystavená aspoň hodinu na slunce v modré láhvi „nasákne“ voda blahodárné účinky modré barvy. Čím déle je vsakuje, tím větší je její potenciál.

A asi jste taky už slyšeli, že léčba pomocí barevného spektra je známá už delší dobu. Modré záření je to nejčistší a nejintenzívnější, používá se ho při problémech s komunikací, k regeneraci a zklidnění nervů a v oblasti duchovní podporuje také indigo spiritualitu, meditace a vyrovnanost.

Jak si vyrobíte svou solarizovanou vodu?

Kobaltové skleněné láhve, které si k tomu pořídíte, mají mít zátku buď korkovou, nebo plastovou, případně z kousku látky převázané gumičkou, ale rozhodně ne kovovou. Bezva taky je, jestli se vám podaří sehnat láhev s oblým dnem. Postavíte ji, naplněnou vodou z vodovodu nebo ze studánky, máte-li to štěstí, že se nachází ve vašem okolí, na hodinu a více na slunce – na okno, případně na zem, nebo písek, jestli tu možnost máte, tak, aby měla styk se zemí.

Až ji budete pít, ti, kdo vnímáte frekvence a jste přesvědčeni o přenosu informací myšlenkami, můžete do ní vložit pozitivní úvahy, úmysly, vděk, nápady, představy a cokoliv dalšího. Mají vysoké vibrace a voda se jimi nasákne. Tím, že naše těla jsou tvořena minimálně 70% vody, energie a vibrace takto připraveného nápoje se přenese do vašeho organismu a bude rezonovat s tekutinami vašeho těla.

Z této „nabuzené“ vody si pak můžete vyrábět vody další, vibrace budou přeneseny automaticky, pokud jim nezměníte informace. Asi hodinu před použitím ji v nádobě roztočte a pijte ji průběžně během dne. Všimněte si, že je nádherně čirá a na jazyku velmi příjemná.

Na láhev si taky můžete nalepit různá slova nebo vzkazy, eventuálně krásný piktogram květu života. Lze ji kombinovat s diamantovou, křišťálovou, spinovanou a jakoukoliv „vylepšenou“ vodou. Prostě fantazii se meze nekladou, tak neváhejte a třeba to jen zkuste. Když budete pozvaní na nějakou oslavu, můžete přece udělat výjimku a pít zase něco, co máte rádi, ne? Nebo slavíte každej den?

 

Darja Favart
Aktivně se zajímám o různé záhady života a vesmíru a nadšeně je předávám všem, kteří se mnou tuto vášeň sdílí. Jsem autorkou několika eBooků : Dejte svému tělu aspoň chvíli pohov , dále Zpoza zrcadla> , a ještě: A co tomu řekly vaše oči a dalších, které najdete na mých stránkách: Něco více se o mně dozvíte zde: >. Někdo z vás už někdy nakoukl za...?>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

 • O co, že do toho pořádně nevidíte!

  Neváhejte a začtěte se do mého eBooku, který vám jistojistě poskytne osvětlení a rady, jak si v dosavadním neuspokojivém partnerském vztahu vytvořit soulad a pohodu. Potýkáte se s otázkami proč se nám děje to a ono a proč si vlastně zdánlivě nerozumíte? Mám pro vás četné odpovědi, stáhněte si je zdarma.

 • Někdo z vás už někdy nakoukl za…?

  Mé odhalení toho, co vás čeká a nemine za hranicí viditelna vás může jen povzbudit, rozveselit a zpříjemnit vám pohled na tuhle nepopulární tématiku. Tak neváhejte a začtěte se, jsem si jistá, že vás uklidní, zbaví úzkosti a zodpoví spousty vašich otázek.

 • Budoucnost si vybíráme za plného vědomí

  !

 • Naši domácí mazlíčci se neztrácejí

  Chováte domácí mazlíčky a prožíváte velký smutek, když odejdou? Třeba se vám uleví po přečtení mého eBooku o naších vztazích a možnosti komunikace s nimi.

 • Záhada utajovaného vchodu pod Machu Picchu

  Když jsem před lety při své první návštěvě Peru procházela jeho nejznámějším archeologickým nalezištěm, netušila jsem, že se pode mnou nacházejí prostory obsahující všestranné bohatství...

 • Zajímá vás ještě?
 • Rubriky
 • Ahoj na Facebooku