Co nosíte na nohou ?

Opět jedno malé „tajemství“ vesmíru…

Není to můj poznatek, ani mnou napsaný článek, jen sdílím, protože jsem přesvědčená, jak se lidově říká, „že na tom asi něco bude“: pro ty, kteří se ještě k této informaci nedostali a které by mohla zajímat, případně jim být prospěšná! A sama se do toho dávám od zítřejšího rána.  Výsledky příště…

A co vy? Jsem zvědavá, jestli se taky odhodláte k novému návyku, protože to je asi ta nejmíň příjemná věc. Jsme příliš zabydleni ve svých stereotypech a měnit na nich něco obvykle „bolí“.

„Co by měl vědět nejen kulhající prezident Zeman: Cukrovku, selhání ledvin a chronické záněty skvěle léčí „nová“ metoda, která je stará tisíce let. Mohou za to boty?

Erika Hájková informuje o jedinečné metodě uzdravování, k níž potřebuje pacient jediného lékaře. Ještě před sto a více lety bylo i u nás docela běžné, že chudší vrstvy chodily v létě, či dokonce i v zimě, bosky. V tomto ohledu to vypadá, že jsme opravdu „pokročili“: Dnes si boty může dovolit každý. Jenže to není taková výhra, jak si většinou myslíme.“

Jen tak bokem, kolik párů bot máte, dámy, v botníku? Zírala jsem nevěřícně na jeden pořad, kde měly slečny skříň přes celou stěnu od vrchu dolů zaplněnou nesčetnými páry bot všech barev. Kladu si otázku, jak si vůbec můžou zapamatovat, jaký všechny mají a kdy je asi unosí.

„Je sice dobré, když nás nezebou nohy, jenže chodit neustále obutý není, jak vyplývá z výsledků nových i starších výzkumů a klinické praxe, tak docela zdravé. Jedním z velkých moderních zdravotních „objevů“ totiž je fakt, že ke svému životu a zdraví nejen svého srdce a cév potřebujeme přímý kontakt se zemí.

Prostinký zázrak

„Uzemnění“, se začíná rozvíjet jako čím dál větší a úspěšnější léčebná metoda, o níž píší v zahraničí i kliniky, specializující se na kardiovaskulární choroby. Je nutné o tomto překvapivě jednoduchém a účinném způsobu uzdravování vědět.

Kardiochirurg žasne: Země vyléčila diabetes….

Polský kardiolog Karol Sokal a jeho syn Pawel, specializující se na neurochirurgii, aktivně zkoumají a dokumentují různé účinky „uzemnění“ již více než dvacet let. Ve své praxi jej vyzkoušeli na stovkách pacientů, včetně mnoha, trpících diabetem. Na dobré výsledky této praxe poukázali ve studii z roku 2011.

„Některým pacientům jsme dokázali úplně vysadit inzulín, protože jim krevní cukr klesl jen na základě bosých procházek v trávě,“ říkají otec a syn Sokalové. „Dokonce se ukázalo, že v některých případech kombinace léků a uzemňování vedla k tomu, že inzulín poklesl příliš. Je to docela těžké, říci „běžnému“ pacientovi, že už ty léky na cukrovku nemusí brát, protože stačí chodit bosky, ale přesně to jsme zjistili. A neplatí to jen v případě cukrovky.

Chcete lepší imunitu? Choďte bosi!

Mimochodem, americký lékař Stephen T. Sinatra, který se uzemnění rovněž věnuje, tvrdí, že za zlepšením stavu pacientů mimo jiné stojí silné protizánětlivé působení „groundingu“, jak se uzemňování anglicky nazývá. Jeho závěry také znamenají, že „vedlejším produktem“ chození bosky je lepší imunita a hojení ran.“

Tak co, jdeme se uzemňovat? Věřte nebo něvěřte, v každým případě si myslím, že to stojí za zkoušku, obzvlášť, máte-li nějaké zdravotní potíže.

„Dalším pozitivním účinkem je vliv na činnost srdce a krevní oběh. Je možné pozorovat, jak se upravuje krevní oběh, a nohy se prokrvují. Jako by se „protrhla přehrada“ dlouho zadržované energie, která náhle proudí do nohou.

O co jde? Princip je skutečně prostinký. Naše tělo, tvořené z většiny vodou a minerály, výborně vodí. Země má samozřejmě elektrický potenciál – a ten, ve formě proudu elektronů (jinak řečeno slaboulinkého stejnosměrného elektrického proudu), přechází do buněk lidského těla, pokud není tělo od „Matičky Země“ odděleno gumou nebo jiným špatně vodivým materiálem.

„Uzemnění“ by proto mohlo být důležitým podpůrným činitelem pro účinnou léčbu mnoha nemocí.

Jak dosvědčuje i doktor David Richards, rodinný lékař z Nového Jižního Walesu: „Jsem rodinným lékařem už přes třicet let a nikdy jsem neměl prostředek, jak pomoci při diabetické neuropatii. Žádný doktor vám v tomhle směru nic moc nenabídne. Můžete zuby nehty držet hladinu krevního cukru v normě. Ale cit v nohou vám to nevrátí. Jenže když jsem začal pracovat s uzemněním, všechno se diametrálně změnilo.

Už po jedné hodině konzultace s nohama „uzemněnýma“, se jedna má pacientka ozvala, že cítí nohy. Nevěděl jsem, že je měla necitlivé, to mi nikdy neřekla, udělal jsem to původně z jiných důvodů.

Vyléčil jsem i mnohem těžší případy. A nejen diabetu. Lidé se selhávajícími ledvinami se začínají náhle uzdravovat. Mému švagrovi, který je na dialýze a takový ‚hokus pokus‘ zkusil jen velmi nerad, jeho ošetřující lékař řekl: „Nevím, co to se sebou děláte, ale dělejte to dál.“ Lepší se. A je jen jeden z mnoha.

‚Vyléčil‘ jsem nervy i dámě, která téměř třicet let po operaci páteře vláčela za sebou ‚svou mrtvou nohu‘, jak jí říkala. Nemohla hýbat prsty ani chodidlem. A teď může. Jen proto, že se důkladně uzemnila.

Světlo jako klíč

Elektrony v buňkách jsou životně důležité pro naše zdraví.

Ostatně z podobného principu těží úspěšná metoda doktorky Johanny Budwigové, s níž si dnes lidé po celém světě svépomocí léčí rakovinu. Jde prostě o to, dostat do buněk „světlo“. Ať „uzemněním“, tedy působením slaboulinkého stejnosměrného elektrického proudu „Matičky Země“ či doplněním Omega-3 nenasycených mastných kyselin.

(http://www.protiproud.cz/zdravi/519-lecivo-za-ktere-se-neporadaji-obludne-ruzove-pochody-nemecka-vedkyne-vynalezla-jiz-pred-lety-uspesny-a-jednoduchy-lek-na-rakovinu-lze-ho-pripravit-v-kuchyni-protiproud-prinasi-recept.htm

Zdá se, že právě „světlo“ je klíčem k uzdravení.

Proto je velmi důležité si připomenout právě „uzemnění“, protože jak se ukazuje, může mít zásadní zdravotní důsledky. Týkají se nejen cukrovky a chorob srdce a krevního oběhu, ale i dalších civilizačních nemocí. Je zřejmé, že dotyčné nemoci („civilizační“) nevznikají pouze ze způsobu stravování, ale i z dalších „vymožeností“, které s sebou přinesla civilizace. Prostě jděte ven a projděte se trávou bosí.

Výčet „zázračných uzdravení“ by mohl pokračovat téměř do nekonečna.

Dost možná stačí docela málo: po dlouhé době se zase po ránu projít bosýma nohama v orosené trávě. Ta totiž ze zkušenosti nejlépe vodí. Není špatné udělat si z toho zvyk: chvilku času jen pro sebe. Nebo ještě důkladněji: vyrazit do přírody a zdřímnout si ve spacáku „pod širákem“ na zemi.

Za horkých letních nocí nepotřebujete karimatku, a když vystrčíte ruku ze spacáku, uzemníte se zrovna tak jako na speciální matraci. Alespoň to tvrdí lékaři, zabývající se touto „revoluční“ metodou, která je ve skutečnosti, jako všechny dobré uzdravovací techniky, stará jako svět sám. „

PŘEČETLI  JSTE  SI  TO?  JÁ TAKÉ.  ZKUSÍTE  TO?  JÁ TUTOVĚ!!!

Darja Favart
Aktivně se zajímám o různé záhady života a vesmíru a nadšeně je předávám všem, kteří se mnou tuto vášeň sdílí. Jsem autorkou několika eBooků : Dejte svému tělu aspoň chvíli pohov , dále Zpoza zrcadla> , a ještě: A co tomu řekly vaše oči a dalších, které najdete na mých stránkách: Něco více se o mně dozvíte zde: >. Někdo z vás už někdy nakoukl za...?>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

 • O co, že do toho pořádně nevidíte!

  Neváhejte a začtěte se do mého eBooku, který vám jistojistě poskytne osvětlení a rady, jak si v dosavadním neuspokojivém partnerském vztahu vytvořit soulad a pohodu. Potýkáte se s otázkami proč se nám děje to a ono a proč si vlastně zdánlivě nerozumíte? Mám pro vás četné odpovědi, stáhněte si je zdarma.

 • Někdo z vás už někdy nakoukl za…?

  Mé odhalení toho, co vás čeká a nemine za hranicí viditelna vás může jen povzbudit, rozveselit a zpříjemnit vám pohled na tuhle nepopulární tématiku. Tak neváhejte a začtěte se, jsem si jistá, že vás uklidní, zbaví úzkosti a zodpoví spousty vašich otázek.

 • Budoucnost si vybíráme za plného vědomí

  !

 • Naši domácí mazlíčci se neztrácejí

  Chováte domácí mazlíčky a prožíváte velký smutek, když odejdou? Třeba se vám uleví po přečtení mého eBooku o naších vztazích a možnosti komunikace s nimi.

 • Záhada utajovaného vchodu pod Machu Picchu

  Když jsem před lety při své první návštěvě Peru procházela jeho nejznámějším archeologickým nalezištěm, netušila jsem, že se pode mnou nacházejí prostory obsahující všestranné bohatství...

 • Zajímá vás ještě?
 • Rubriky
 • Ahoj na Facebooku